AnaSayfa
    Duyurular
Duyurular

Aizonai Film Festivali
20-21-22 Ağustos Tarihlerinde Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde bulunan Aizanoi Antik Kentinde gerçekleşecek olan Film festivaline tüm üyelerimiz davetlidir.
Proje Hazırlama Eğitimi
Değerli Üyelerimiz, 16 Ekim 2021 tarihinde MS teams üzerinden Prof.Dr. Ahmet Çevik Tufan tarafından Spor bilimlerinde Tübitak-1001 projesi hazırlama eğitimi verilecektir.
DİS (Dernek İletişim Sorumluları) Toplantısı
16 Haziran 2021 tarihinde dernek iletişim sorumluları ile bir toplantı gerçekleştirilmiştir.
Kongre Duyurusu
22-24 Eylül 2021 tarihleri arasında Türk Elektron Mikroskopi Derneği adına İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü tarafından online olarak düzenlenecek olan “25. Ulusal Elektron Mikroskopi Kongresi” ve eş zamanlı olarak ilk defa düzenlenecek olan “1. Uluslararası Mikroskopi ve Spektroskopi Kongresi”nin davet mektubu ve duyurusu ektedir. Ayrıntılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İlgililere duyurulur.
Eğiticilerin Eğitimi Semineri
http://www.thed.org.tr/TR,248/egiticilerin-egitimi-seminer-etkinligi.html
Ana Bilim Dallarımızın Tanıtımı
Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dallarının Güncel Bilgilerinin yer aldığı Ana Biim Dallarının tanıtımları yayınlanmıştır.
19 Mayıs Şenliğimizden Geriye Kalanlar
ARDEB 2021 Yılı 1. Dönem 1001 Projelerinin Bilimsel Değerlendirme Sonuçları
ARDEB 2021 Yılı 1. Dönem 1001 Projelerinin Bilimsel Değerlendirme Sonuçları açıklanmış ve değerli ailemizin iki öğretim üyesi Sayın Doç. Dr. İskender Sinan ÖZKAVUKÇU (MAG) ve Dr. Öğr. Üyesi Ferda TOPAL ÇELİKKAN (SBAG)’ın yürütücülüğünü yapmış oldukları projeleri desteklenme kriterlerini sağlamıştır.
THED Yeni Yönetimi Görevine Başladı
26.03.2021 tarihinde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Toplantı Salonunda yapılan Genel Kurulda 16. Dönem THED Yönetim Kurulu oybirliği ile seçilerek görevine başladı.
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği, Harbiye Mahallesi, Dikmen Caddesi No:124/2 Çankaya-ANKARA
info@thed.org.tr
 Web Tasarım: AdaNET
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneğinin Resmi Web Sitesidir