AnaSayfa
Tıpta Uzmanlık Yeterlik Yürütme Kurulu Üyeleri
Prof. Dr. Oya EVİRGEN (BAŞKAN)

1962 tarihinde Gelibolu’da doğan Oya Evirgen, ilkokulu Ankara Namık Kemal İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. 1987 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, aynı yıl mecburi hizmetle yükümlü olarak Akdere 5 Nolu Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi’ne tayin edilmiştir. Üç yıl süreli mecburi hizmetinin ardından, 1991 yılında TUS sınavı ile girdiği Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Histoloji- Embriyoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlamış ve 1994 tarihinde Tıbbi Histoloji ve Embriyoloji uzmanı olarak mezun olmuştur.


» detaylar için tıklayınız
Prof. Dr. Orhan ÖZATİK

1966 yılında Kütahya’da doğan Orhan Özatik, 1993 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1999 yılında Osman Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamış ve 2004 yılında “Bir proton pompası inhibitörü olan pantoprazolün ince barsak paneth hücreleri üzerine etkisi” başlıklı doktora tezi ile bilim doktoru ünvanını almıştır.


» detaylar için tıklayınız
Dr. Öğr. Üyesi S. Esra ÖZKOÇER

1989 yılında Samsun’da doğan S. Esra Özkoçer, 2006 yılında İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümünde eğitimine başlamıştır. 2013 yılında Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra tabip olarak Ağrı Merkez Toplum Sağlığı Merkezi’nde göreve başlamıştır.


» detaylar için tıklayınız
Prof. Dr. Ünal USLU» detaylar için tıklayınız
Prof. Dr. Ülker CANKURT» detaylar için tıklayınız
Prof. Dr. Meltem ÖZGÜNER» detaylar için tıklayınız
Prof. Dr. Mete KÖKSAL» detaylar için tıklayınız
Prof. Dr. Suna ÖMEROĞLU» detaylar için tıklayınız
Doç. Dr. Ferda TOPAL ÇELİKKAN (BAŞKAN YARDIMCISI-SEKRETER)

1981 yılında Ankara’da doğan Ferda Topal Çelikkan, 1998 yılında Kahraman Maraş Süleyman Demirel Fen Lisesi’ni bitirmiştir. 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı’nda tıpta uzmanlık eğitimine başlayarak “Ovaryum dokusunun, vitrifikasyon ve yavaş soğutma teknikleriyle korunurluğunun histopatolojik yönden karşılaştırılması” konulu tıpta uzmanlık tezini Prof. Dr. Esra Erdemli danışmanlığında tamamlamıştır.


» detaylar için tıklayınız
Yeterlik Yürütme Kurulu Yedek Üyeleri» detaylar için tıklayınız
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği, Ümitköy Mahallesi, 2544. Sok. No:3 Çankaya-ANKARA
info@thed.org.tr
 Web Tasarım: AdaNET
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneğinin Resmi Web Sitesidir