AnaSayfa
    Üyelik
Üyelik

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği’ne Üyelik Başvuru Süreci

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği’ne üye kabulü Dernek tüzüğümüzün aşağıdaki maddesine göre yapılmaktadır:

“MADDE 5 -2a) Asıl üyeliğe kabul için; Histoloji ve Embriyoloji Uzmanlık Belgesi ya da Histoloji ve Embriyoloji Doktora Diploması'na sahip olmak ya da Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı'nda halen yüksek lisans/doktora/uzmanlık eğitimi alıyor olmak şartları gerekmektedir.”

 1. Aşağıdaki Dernek banka hesabına Yeni Üyelik Giriş Ödemesi + Başvuru yapılan yıla ait Yıllık Aidat Ücreti (50 + 50 = 100 TL.) yatırılır. Dekontun açıklama kısmına “Adayın Adı ve Soyadı” ile “THED üyelik başvurusu” ibaresi yazılmalıdır.
 2. Aşağıda bağlantısı verilen başvuru formu doldurulur.
 3. Başvuru formu info@thed.org.tr adresine e-posta ile yollanır.
 4. Başvuru formunun ıslak imzalı aslı ve ekleri (banka dekontu, öğrenim durumu belgesi, 2 adet fotoğraf) THED Genel Sekreteri’nin aşağıdaki adresine kargo ile gönderilir.
 5. Size başvurunuzun işleme alındığını bildiren bir e-posta ile dönüş yapılacaktır.
 6. Üyelik başvurusuna ait belgelerin asılları ve ödeme Derneğimize ulaşma tarihini izleyen ilk yönetim kurulu toplantısında görüşülecek ve sonuç size e-postayla bildirilecektir.

THED ÜYELİK BAŞVURU FORMU.docx


Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği’ne Yıllık Aidat Ödemesi Süreci

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği’ne yıllık aidat ödemesi Dernek tüzüğümüzün aşağıdaki maddesine göre yapılmaktadır:

“MADDE 5 -2ç) Asıl üyeler giriş ödentisi ve her yıl üyelik ödentisi verirler. Yıllık ödenti dernekler yasası sınırları içinde genel kurul kararı ile değiştirilebilir.”

 1. Aşağıdaki Dernek banka hesabına üyelik aidatı (50 TL) yatırılır. Dekontun açıklama kısmına dernek üyesinin “Adı, Soyadı ve Üye Numarası” ile “THED ......... Yılı Aidat Ödemesi” ibaresi yazılmalıdır.
 2. Ödeme dekontu info@thed.org.tr adresine e-posta ile yollanmalıdır.
 3. Size aidat ödemenizin işleme alındığını bildiren bir e-posta ile dönüş yapılacaktır.

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği Üyeliğinden Ayrılma Süreci

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği Üyeliği’nden ayrılma işlemi Dernek tüzüğümüzün aşağıdaki maddesine göre yapılmaktadır:

“Üyelikten Çıkma MADDE 6 (1) Her üye yazılı olarak bildirmek koşuluyla, dernekten çıkma hakkına sahiptir. Üyenin istifa dilekçesi yönetim kuruluna ulaştığı anda çıkış işlemleri sonuçlanmış sayılır. Üyelikten ayrılma, üyenin derneğe olan birikmiş borçlarını sona erdirmez.”

 1. Aşağıdaki Dernek banka hesabına, varsa, geçmiş yıllara ait üyelik aidat borcu yatırılır. Dekontun açıklama kısmına dernek üyesinin “Adı, Soyadı ve Üye Numarası” ile “Üyelikten ayrılma Aidat Borcu Ödemesi” ibaresi yazılmalıdır.
 2. Aşağıdaki “Üyelikten Ayrılma Formu” ve “Ödeme dekontu” hem info@thed.org.tr adresine e-posta ile hem de ıslak imzalı aslı Dernek Genel Sekreterinin aşağıdaki adresine kargo ile yollanmalıdır.
 3. Formun aslının ve ödemenin Dernek kayıtlarımıza ulaşmasını takip eden ilk Yönetim Kurulu toplantısında Üyelikten Ayrılma Başvurusu görüşülerek sonuç tarafınıza bildirilecektir.

THED ÜYELİKTEN AYRILMA FORMU.docx

Form Gönderme Adresi: 

Dr.Öğr.Üyesi Hilal NAKKAŞ

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı,

Sağlık Bilimleri ve Merkezi laboratuarlar Binası,

Bilkent Yolu 3. km (Bilkent Şehir Hastanesi Yanı)

06800, Ankara

 

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği Banka Hesap Numarası:
İş Bankası, A. Ü. İbni Sina Hastanesi Şubesi;
Şube Kodu: 4364
Hesap Sahibi: Histoloji ve Embriyoloji Derneği 
Hesap No: 53908 
IBAN: TR95 0006 4000 0014 3640 0539 08


Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği, Ümitköy Mahallesi, 2544. Sok. No:3 Çankaya-ANKARA
info@thed.org.tr
 Web Tasarım: AdaNET
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneğinin Resmi Web Sitesidir