AnaSayfa
"17. DÖNEM THED YÖNETİM KURULU" görevine başlamıştır!

Türk Histoloji ve Embriyoloji Ailesinin Değerli Üyeleri

26 Mayıs 2023 tarihinde Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Prof. Dr. Satı BARAN Konferans Salonu’nda 17. Olağan Genel Kurulumuz gerçekleştirilmiştir.

17. Olağan Genel Kurulumuz; 17. Dönem Yönetim Kurulu üyelerinin oy birliği ile seçilmesiyle tamamlanmıştır. Olağan Genel Kurulumuzu takiben, 17. Dönem Yönetim Kurulu, ilk toplantısını Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı’nın toplantı odasında gerçekleştirmiş ve yeni yönetimdeki görev dağılımını tamamlamıştır. Bu görev dağılımına göre; 17. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine uygun bulunduğumu ve görevi layıkıyla yerine getirebilmek için elimden geleni yapacağımı ve bu görev sırasında da derneğimiz yararı için çalışmaktan gurur duyacağımı belirtmek isterim. Derneğimizin Başkan Yardımcılığını Prof. Dr. Altuğ Yavaşoğlu, Genel Sekreterliğini Uzm. Dr. Süleyman Erol, Saymanlığını Prof. Dr. A. Gürol Bayraktaroğlu’nun yürütmesine ve Prof. Dr. F. Figen Kaymaz, Prof. Dr. Feyzullah Beyaz, Prof. Dr. Aylin Yaba Uçar, Dr. Öğr. Üyesi Esra S. Özkoçer, Dr. Öğr. Üyesi Çağla Köprü’nün üye olarak görev almalarına karar verilmiştir.

17. Dönemin Yönetim Kurulu Başkanı ve çok değerli üyeleri olarak ülkemize ve Türk Histoloji ve Embriyoloji ailesine hizmet etmekten gurur duyduğumuzu belirtirken; yeni dönemin hepimize sağlıklı, başarılarla dolu, güzel ve aydınlık günler getirmesini dilerim.

Saygılarımla,


             Prof. Dr. Gamze TANRIÖVER

17. Dönem THED Yönetim Kurulu adına, Başkan


Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği, Ümitköy Mahallesi, 2544. Sok. No:3 Çankaya-ANKARA
info@thed.org.tr
 Web Tasarım: AdaNET
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneğinin Resmi Web Sitesidir