AnaSayfa
Eğitim Etkinlikleri

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği’nin Etkinlikleri

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği (THED), kurulduğu 1990 yılından bu yana üyesi konumunda bulunan Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner ve Fen Fakülteleri’nin öğrenci ve öğretim üyeleri ile devlet ve özel sektörde hizmet veren ilgili çalışanlarına çeşitli mesleki ve akademik eğitim programları düzenlemeyi amaç edinmiştir. Bu etkinliklerin amacı, Histoloji ve Embriyoloji başta olmak üzere sağlık bilimleri alanında genç araştırmacılarının yetiştirilmesini desteklemek, genç bilim insanlarının bilimsel ve akademik verimliliklerinin artırılmasını sağlamaktır.

Bu etkinliklerin THED üyelerine en uygun ve doğru şekilde sunulabilmesi amacıyla, olanaklar dâhilinde TÜBİTAK desteklerine başvurular gerçekleştirilerek finansal destek sağlanması hedeflenmektedir.

Bu amaçlar doğrultusunda THED desteği ile eğitim etkinlikleri düzenlemek isteyen değerli üyelerimizin oluşturdukları fikir, ekip ve program ile THED Yönetim Kurulu’na yazılı olarak başvurmaları önemle teşvik edilmektedir. Öneriler en kısa zamanda değerlendirilerek gerek THED’nin olanakları çerçevesindeki her türlü desteği, gerekse olası TÜBİTAK vb. diğer kurum ve kuruluşların destekleri için yapılacak başvurularda yönlendirme ve garantörlük  desteği sağlanacaktır.

 

Önemli Not: Değerli THED üyelerinin sayfa içeriği ile ilgili ilavelerini veya düzeltmelerini Dernek Yönetim Kurulu’na iletmeleri rica olunur.


Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği, Ümitköy Mahallesi, 2544. Sok. No:3 Çankaya-ANKARA
info@thed.org.tr
 Web Tasarım: AdaNET
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneğinin Resmi Web Sitesidir