AnaSayfa
    Bilim ve Eğitim    Kongreler
Kongreler
 
2004- MERSİN

VII. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongre Kitapçığı


» detaylar için tıklayınız
2010- İZMİR (MANİSA)

Histoloji ve Embriyoloji Kongreleri iki yılda bir gerçekleştirilmektedir. Bu kongrelerde araştırmacılar, bir fikir olarak başlayan çalışmalarının uzun uğraşlar sonucunda elde ettikleri sonuçlarını, kongre katılımcıları ile paylaşma imkanı bulmaktadır. X. Histoloji ve Embriyoloji Kongresine sunulmak üzere gönderilen çalışmalar, genel oturumlarda ve tematik oturumlarda sunulacaktır Kongresinde tüm katılımcıların katılacağı 10 adet genel oturum gerçekleştirilecektir. Genel oturumlarda 27 adet çalışma kongre katılımcılarına sunulacaktır.


» detaylar için tıklayınız
2012- DENİZLİ

Histoloji ve Embriyoloji alanında yapılan araştırmalar güncel yöntemlerle tedavi edilemeyen hastalıkların kesin tedavilerinin mümkün olabilmesi sürecinde önemli unsurlardan biri olarak kabul edilmekte ve pre-klinik AR-GE’nin vaz geçilmez bölümünü oluşturmaktadır. Klasik histolojiden başlayarak gelişmiş çeşitli mikroskoplarla devam eden çalışmalarımız, moleküler ve nanobiyoteknolojilere, yardımcı üreme tekniklerine, kök hücre, rejeneratif ve rekonstrüktif tıbba, biyomedikal mühendisliğine, biyoteknoloji ve biyoinformatik gibi alanlara yayılarak daha da değer kazanmıştır.


» detaylar için tıklayınız
2014- ANKARA

27-30 Mayıs 2014 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji binasında yapılacak olan “XII. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi”ne hoş geldiniz. Kongre, Ankara’da bulunan üniversitelerin Tıp ve Veterinerlik Fakültelerinin Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dallarından katılımla oluşturulmuş bir düzenleme kurulunun işbirliği ile düzenlenmektedir.


» detaylar için tıklayınız
2016- İZMİR

XIII. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı’nın ev sahipliği ve Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği’nin işbirliğinde 30 Nisan-3 Mayıs 2016 tarihinde Çeşme Ilıca Otelinde gerçekleştirilmektedir. Alanlarında uzman 14 uluslararası ve 17 ulusal davetli konuşmacının yer aldığı bu yılki kongremiz, ‘’HER HÜCRE BİR HÜCREDEN DOĞAR’’ anlamına gelen, ‘’OMNİS CELLULA E CELLULA’’ mottosuyla gerçekleştirilmektedir.


» detaylar için tıklayınız
2018- ANTALYA

Göz açıp kapayıncaya kadar hızlı geçen bir dönemin daha ardından sizlerle derneğimizin 14. Ulusal Kongresinde bir araya gelebilmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bildiğiniz gibi, 14. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi, Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği (THED) tarafından düzenlenmekte olup, 10-13 Mayıs 2018 tarihlerinde, Hotel Su, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Bu yılkı kongre sloganımızı “Hücre Hayattır” olarak seçtik. Kongremizin, geçmiş toplantılarımızda olduğu gibi tüm katılımcılarımıza hem bilimsel hem de sosyal anlamda güzel ve unutulmaz anılar yaşatması en büyük arzumuzdur.


» detaylar için tıklayınız
2022- ONLINE

The 15th National – 1st International Congress of Histology and Embryology (NICHE 2022) will be held online by the Turkish Histology and Embryology Society between 26-28 May 2022. It is our great pleasure to invite you to our congress.


» detaylar için tıklayınız
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği, Ümitköy Mahallesi, 2544. Sok. No:3 Çankaya-ANKARA
info@thed.org.tr
 Web Tasarım: AdaNET
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneğinin Resmi Web Sitesidir