AnaSayfa
Proje Hazırlama Eğitimleri

Sağlık Bilimlerinde Bilimsel Proje Hazırlama Eğitim Etkinlikleri

Derneğimiz tarafından düzenlenen, ilki Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, ikincisi İzmir Üniversitesi Medicalpark Hastanesi’nde gerçekleştirilen Sağlık Bilimlerinde Bilimsel Proje Hazırlama Eğitim Etkinliklerinin üçüncüsü Kayseri Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ev sahipliğinde Erciyes Üniversitesi GenKök Genom ve Kök Hücre Merkezi’nde yapıldı.

Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği, kurulduğu 1990 yılından bu yana üyesi konumunda bulunan Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner ve Fen Fakülteleri’nin öğrenci ve öğretim üyeleri ile devlet ve özel sektörde hizmet veren ilgili çalışanlarına çeşitli mesleki ve akademik eğitim programları düzenlemeyi amaç edinmiştir. Bu etkinliklerin amacı, Histoloji ve Embriyoloji başta olmak üzere sağlık bilimleri alanında genç araştırmacılarının yetiştirilmesini desteklemek, genç bilim insanlarının bilimsel ve akademik verimliliklerinin artırılmasını sağlamaktır.

Bu kapsamda “Sağlık Bilimlerinde Bilimsel Proje Hazırlama Eğitim Etkinliği” ortak başlığı altında gerçekleştirilen 3 ayrı etkinlikte büyük çoğunluğunu THED üyesi katılımcıların oluşturduğu çok sayıda bilim insanı eğitim almıştır.

Bu ve benzeri eğitim etkinliklerinin THED üye sayısının arttırılmasına büyük katkı sağladığı ve derneğimizin geleceği olarak gördüğümüz genç meslektaşlarımızla bizleri bir araya getiren önemli eğitim toplantıları olduğu düşünülmektedir.

Bu üç etkinlik ile ilgili ayrı ayrı detaylı bilgi ve resimlere aşağıdaki linklerden erişilebilir.

 THED-ANKARA-2014.pdf
 THED-IZMIR-2014.pdf
 THED-ERCIYES-2014.pdf

 


Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği, Harbiye Mahallesi, Dikmen Caddesi No:124/2 Çankaya-ANKARA
info@thed.org.tr
 Web Tasarım: AdaNET
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneğinin Resmi Web Sitesidir